Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
publikacja w prasie lokalnej - wyciąg z ogłoszenia o ustnych przetargach nieograniczonych na sprzedaż działek stanowiących własność Powiatu Słupskiego
zawarta 18 sierpnia 2026 · okres: 3 dni · Pomorskie, Słupsk
900,00 zł
wartość umowy
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Szarych Szeregów 14, 76-200 Słupsk, Pomorskie
NIP 8392587150REGON 770979683zarejestrowana 1 stycznia 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5220103609REGON 012047699zarejestrowana 26 czerwca 1991
Dane wpisu
- Numer umowy
- 3927683
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 3 dni
- Publikacja w rejestrze
- 21 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 21 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie