Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
dostawa odczynników hematologicznych wraz z dzierżawą dwóch analizatorów dla Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach
zawarta 5 sierpnia 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1097 dni · Świętokrzyskie, Kielce
936 101 zł
wartość umowy
Wartość umowy ustalana będzie na podstawie wykonanych usług według stawek określonych w umowie.
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zakup i dostawa odczynników hematologicznych wraz z dzierżawą dwóch analizatorów dla Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach.
Świętokrzyskie Centrum Onkologii · Kielce
ogłoszenie o wyniku z 7 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Prezydenta Stefana Artwińskiego 3, 25-734 Kielce, Świętokrzyskie
NIP 9591294907REGON 001263233zarejestrowana 12 czerwca 1987
WykonawcaPrzedsiębiorca
Aleje Jerozolimskie 176, 02-486 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5222772467REGON 140105414zarejestrowana 5 kwietnia 2005
Dane wpisu
- Numer umowy
- 311/126/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 1097 dni
- Publikacja w rejestrze
- 7 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 7 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM ONKOLOGII SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KIELCACH i "SYSMEX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ".