Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Zakup materiału szkółkarskiego wraz z dostawą - drzew iglastych.
zawarta 21 lipca 2026 · okres: 103 dni · Śląskie, Gliwice
18 200 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zakup materiału szkółkarskiego wraz z dostawą w 2026r.
Miejski Zarząd Usług Komunalnych · Gliwice
ogłoszenie o wyniku z 11 czerwca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Strzelców Bytomskich 25 C, 44-100 Gliwice, Śląskie
NIP 6310112268REGON 271048212zarejestrowana 1 maja 1991
WykonawcaPrzedsiębiorca
Sycewo, Wielkopolskie
NIP 6652668767REGON 301545442zarejestrowana 30 stycznia 2024
Dane wpisu
- Numer umowy
- 5276
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 103 dni
- Publikacja w rejestrze
- 20 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 20 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie