Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa odczynników chemicznych
zawarta 14 lipca 2026 · 4. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 15 dni · Pomorskie, Gdańsk
324,39 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Jednorazowa dostawa specjalistycznych zużywalnych materiałów laboratoryjnych oraz odczynników dla Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Gdański Uniwersytet Medyczny · Gdańsk
ogłoszenie o wyniku z 18 czerwca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 A, 80-210 Gdańsk, Pomorskie
NIP 5840955985REGON 000288627zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca · konsorcjum
ul. Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa, Mazowieckie
NIP 9510028953REGON 010660496zarejestrowana 12 maja 1994
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZZ/ZAK1/00365/07/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 15 dni
- Publikacja w rejestrze
- 29 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 29 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY i "BIO-RAD POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.