Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
dostawa licencji oprogramowania serwerowego tj. MS SQL Server 2025 Enterprise per 2 Core
zawarta 20 lipca 2026 · okres: 6 dni · Mazowieckie, Warszawa
3 762 400 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa licencji oprogramowania serwerowego dla Urzędu Regulacji Energetyki.
Urząd Regulacji Energetyki · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 5 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Towarowa 25A, 00-869 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5262110005REGON 012726443zarejestrowana 2 września 1997
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Domaniewska 44A, 02-672 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5210088682REGON 012521511zarejestrowana 18 czerwca 1991
Dane wpisu
- Numer umowy
- 47/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 6 dni
- Publikacja w rejestrze
- 31 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 31 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- tak