Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Świadczenie usługi wsparcia technicznego producenta dla posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania Veem Data Platform Foundation Enterprise.
zawarta 12 sierpnia 2026 · okres: 354 dni · Mazowieckie, Warszawa
49 455 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Przedłużenie wsparcia technicznego Producenta dla oprogramowania Veeam Data Platform Foundation Enterprise
Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 12 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Aleja Niepodległości 188/192, 00-950 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5261048480REGON 000332251zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Henryka II Pobożnego 42, 02-496 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5272744697REGON 362491782zarejestrowana 14 września 2015
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 354 dni
- Publikacja w rejestrze
- 18 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 18 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- tak