Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

kalibracja testera narkotykowego ARMAS UTC - 3 szt.

zawarta 31 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · na czas nieoznaczony · Pomorskie, Gdańsk

1950,00 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

ŚWIADCZENIE USŁUG SERWISOWYCH W ZAKRESIE NAPRAWY, ADJUSTACJI/KALIBRACJI, WZORCOWANIA, PRZEGLĄDU TECHNICZNEGO, URZĄDZEŃ DO BADANIA ZAWARTOŚCI ALKOHOLU W WYDYCHANYM POWIETRZU (...)
Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku · Gdańsk
ogłoszenie o wyniku z 30 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Okopowa 15, 80-819 Gdańsk, Pomorskie
NIP 5830010088REGON 191236094zarejestrowana 10 maja 1990
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Techniczna 22, 92-518 Łódź, Łódzkie
NIP 7280257352REGON 001347421zarejestrowana 2 stycznia 1989
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
nie nadano numeru
Status w rejestrze
Nieaktywna
Okres obowiązywania
na czas nieoznaczony
Publikacja w rejestrze
7 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
26 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Historia zmian (1)

  1. 18.08.2026
    Wygaśniecie umowy

    zakończono zlecenie

Zmiany wpisu wykryte przez Atlas

To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.

  1. 27 sierpnia 2026
    • amendments_count: 01
    • date_end: 2026-08-26
    • status: AktywnaNieaktywna

Umowy między tymi stronami

wszystkie (2)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W GDAŃSKU i "AMII" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „kalibracja testera narkotykowego ARMAS UTC - 3 szt.” (ID 888ea190-fe32-4f90-8d44-3a5a14beff6d), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/888ea190-fe32-4f90-8d44-3a5a14beff6d, stan wpisu z 2026-08-26, dostęp: 2 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie