Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
zakup i montaż 2 szt. bramek piłkarskich tulejowanych aluminiowych o wymiarach 5x2 m wraz z siatkami. Lokalizacja : boisko Orlik przy ul. Głównej 40 w Janikowie
zawarta 5 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 14 dni · Kujawsko-pomorskie, Janikowo
8536,60 zł
wartość umowy
wartość netto
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – Orlik 2012” przy ul. Głównej w Janikowie
Gmina Janikowo · Janikowo
ogłoszenie o wyniku z 23 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Przemysłowa 6, 88-160 Janikowo, Kujawsko-pomorskie
NIP 5562562438REGON 092350760zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Poznańska 99, 61-160 Czapury, Wielkopolskie
NIP 5252458847REGON 141857139zarejestrowana 26 maja 2009
Dane wpisu
- Numer umowy
- RI.K.7021.94.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 14 dni
- Publikacja w rejestrze
- 13 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 13 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: GMINA JANIKOWO i "MATEJKO DEVELOPMENT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.