Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Wyroby medyczne - hemostatyki
zawarta 31 lipca 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 731 dni · Lubelskie, Lublin
533 585 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa wyrobów medycznych do terapii podciśnieniowej ran (NPWT) oraz materiałów hemostatycznych z dzierżawą przenośnego urządzenia do podciśnieniowej terapii ran
Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie · Lublin
ogłoszenie o wyniku z 18 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Stanisława Staszica 16, 20-081 Lublin, Lubelskie
NIP 7122429274REGON 431029234zarejestrowana 1 stycznia 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, Mazowieckie
NIP 1130020467REGON 006934330zarejestrowana 19 grudnia 1990
Dane wpisu
- Numer umowy
- EO/LA-2722/LVII-2/26
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 731 dni
- Publikacja w rejestrze
- 10 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 10 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY NR 1 W LUBLINIE i JOHNSON & JOHNSON POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.