Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Odczynniki laboratoryjne: startery do badań
zawarta 30 lipca 2026 · 15. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 31 dni · Wielkopolskie, Poznań
78,85 zł
wartość umowy
30 lipca 2026100% okresu28 sierpnia 2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Sukcesywna dostawa specjalistycznych odczynników chemicznych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu · Poznań
ogłoszenie o wyniku z 18 czerwca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Wojska Polskiego 28, 60-637 Poznań, Wielkopolskie
NIP 7770004960REGON 000001844zarejestrowana 30 lipca 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Pastelowa 8, 60-198 Poznań, Wielkopolskie
NIP 7781002137REGON 630231571zarejestrowana 9 czerwca 1994
Dane wpisu
- Numer umowy
- AZ.5457.2026
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 31 dni
- Data zakończenia
- 28 sierpnia 2026
- Publikacja w rejestrze
- 28 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 28 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Historia zmian (1)
- 10.08.2026Inne
umowa zakończona - zakup zrealizowany
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W POZNANIU i MERCK LIFE SCIENCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.