Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa produktów leczniczych stosowanych w programach lekowych i chemioterapii
zawarta 19 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 366 dni · Dolnośląskie, Jelenia Góra
810,00 zł
wartość umowy
Wartość brutto
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Przetarg uzupełniający na dostawę produktów leczniczych stosowanych w programach lekowych i chemioterapii ZP/PN/06/01/2026
Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej · Jelenia Góra
ogłoszenie o wyniku z 28 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Michała Kleofasa Ogińskiego 6, 58-506 Jelenia Góra, Dolnośląskie
NIP 6111213469REGON 000293640zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Strumykowa 28/11, 03-138 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5242571743REGON 140487485zarejestrowana 23 marca 2006
Dane wpisu
- Numer umowy
- PN/258/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 366 dni
- Publikacja w rejestrze
- 21 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 21 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: WOJEWÓDZKIE CENTRUM SZPITALNE KOTLINY JELENIOGÓRSKIEJ i INPHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.