Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
rozszczelnienie powierzchni utwardzonych a następnie zagospodarowanie zielenią teren przy ul. Dziewulskiego(dz. nr 59, obr. 52), ul. Złota(dz. nr 83/1, obr. 71)
zawarta 15 lipca 2026 · 10. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 133 dni · Kujawsko-pomorskie, Toruń
88 898 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zagospodarowanie terenów zieleni: część 1 – Zielone korytarze etap II (pasy drogowe śródmieście), część 2 – rozszczelnienie wybranych lokalizacji.
Gmina Miasta Toruń · Toruń
ogłoszenie o wyniku z 20 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Wały gen. Władysława Sikorskiego 8, 87-100 Toruń, Kujawsko-pomorskie
NIP 8790001014REGON 871118856zarejestrowana 1 stycznia 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
TORUŃ, Kujawsko-pomorskie
NIP 8792077990REGON 340677647zarejestrowana 28 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- UM/WSIE/38-W/PWB/261/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 133 dni
- Publikacja w rejestrze
- 29 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 29 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: GMINA MIASTA TORUŃ i Rubus Verde Dariusz Malinowski.