Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Renowacja okien
zawarta 25 sierpnia 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 116 dni · Pomorskie, Warcino
165 210 zł
wartość umowy
Renowacja okien w zabytkowym budynku pałacowym
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Przebudowa pomieszczeń technicznych na bazie dawnej szklarni - etap II
Technikum Leśne w Warcinie im.prof. Stanisława Sokołowskiego · Kępice
ogłoszenie o wyniku z 25 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Darzbór 18, 77-230 Warcino, Pomorskie
NIP 8392021997REGON 771598405zarejestrowana 28 stycznia 2002
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera 5, 83-400 Kościerzyna, Pomorskie
NIP 5911666290REGON 220779728zarejestrowana 17 kwietnia 2009
Dane wpisu
- Numer umowy
- 2212-02/26
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 116 dni
- Publikacja w rejestrze
- 1 września 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 1 września 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: TECHNIKUM LEŚNE W WARCINIE IM. PROF. STANISŁAWA SOKOŁOWSKIEGO i PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "NORDECO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.