Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
dostawy różnych produktów spożywczych
zawarta 1 lipca 2026 · okres: 184 dni · Podkarpackie, Jarosław
37 085 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa Artykułów Spożywczych Dla Domu Pomocy Społecznej w Jarosławiu od 01.07.2026r. do 31.12.2026r.
Dom Pomocy Społecznej · Jarosław
ogłoszenie o wyniku z 23 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Plac Mickiewicza 4, 37-500 Jarosław, Podkarpackie
NIP 7921882429REGON 650959618zarejestrowana 1 stycznia 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Fryderyka Szopena 53F, 37-600 Lubaczów, Podkarpackie
NIP 7931270320REGON 650209811zarejestrowana 16 stycznia 1997
Dane wpisu
- Numer umowy
- 5/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 184 dni
- Publikacja w rejestrze
- 10 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 10 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie