Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Tetracyclinum TZF Tabl. Powl. 0,25G 16 Tabl.

zawarta 23 lipca 2026 · 21. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 dzień · Świętokrzyskie, Kielce

15,12 zł
wartość umowy
23 lipca 2026100% okresu19 sierpnia 2026

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Zakup i dostawa leków onkologicznych dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach.
Świętokrzyskie Centrum Onkologii Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kielcach · Kielce
ogłoszenie o wyniku z 3 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Prezydenta Stefana Artwińskiego 3, 25-734 Kielce, Świętokrzyskie
NIP 9591294907REGON 001263233zarejestrowana 12 czerwca 1987
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Wolska 14, 05-860 Wolskie, Mazowieckie
NIP 5242625887REGON 141098662zarejestrowana 3 września 2007
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
nie nadano numeru
Status w rejestrze
Nieaktywna
Okres obowiązywania
1 dzień
Data zakończenia
19 sierpnia 2026
Publikacja w rejestrze
19 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
19 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Historia zmian (1)

  1. 23.07.2026
    Wygaśniecie umowy

    Umowa zakończona

Umowy między tymi stronami

wszystkie (21)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM ONKOLOGII SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KIELCACH i TRAMCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Tetracyclinum TZF Tabl. Powl. 0,25G 16 Tabl.” (ID 84669c34-b341-43c9-b387-f3ded60f0269), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/84669c34-b341-43c9-b387-f3ded60f0269, stan wpisu z 2026-08-19, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie