Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dowóz dzieci do Publicznej Szkoły Podstawowej w Kodrębie oraz ze szkół do miejsc zamieszkania na terenie Gminy Kodrąb w roku szkolnym 2026-2027
zawarta 7 sierpnia 2026 · okres: 298 dni · Łódzkie, Kodrąb
275 787 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dowóz dzieci do Publicznej Szkoły Podstawowej w Kodrębie oraz ze szkoły do miejsc zamieszkania na terenie Gminy Kodrąb w roku szkolnym 2026-2027
Gmina Kodrąb · Kodrąb
ogłoszenie o wyniku z 7 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Niepodległości 7, 97-512 Kodrąb, Łódzkie
NIP 7722240740REGON 590648020zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Kraszewskiego 5, 97-500 Radomsko, Łódzkie
NIP 7720100130REGON 000616592zarejestrowana 1 stycznia 1976
Dane wpisu
- Numer umowy
- GKI.272.10.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 298 dni
- Publikacja w rejestrze
- 28 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 28 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie