Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Videokolonoskop.
zawarta 31 lipca 2026 · 7. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 50 dni · Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
185 000 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa kolonoskopu cienkiego
Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka · Bydgoszcz
ogłoszenie o wyniku z 4 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Izabeli Romanowskiej 2, 85-796 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
NIP 5542217419REGON 001255363zarejestrowana 1 stycznia 1987
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Wynalazek 1, 02-677 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5221651738REGON 012330343zarejestrowana 31 stycznia 1997
Dane wpisu
- Numer umowy
- 1-295/LTM/2026/453/P/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 50 dni
- Publikacja w rejestrze
- 17 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 17 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: CENTRUM ONKOLOGII IM. PROF. FRANCISZKA ŁUKASZCZYKA W BYDGOSZCZY i OLYMPUS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.