Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA

zakup 20 sztuk komputerów

zawarta 12 sierpnia 2026 · okres: 61 dni · Mazowieckie, Warszawa

136 820 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Zespołu Szkół nr 18 w Warszawie
Zespół Szkół nr 18 · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 20 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Stefana Żeromskiego 81, 01-882 Warszawa, Mazowieckie
NIP 1180130531REGON 000190213zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaJSFP
ul. Trakt Brzeski 89, 05-077 Zakręt, Mazowieckie
NIP 1132579351REGON 140178838zarejestrowana 28 czerwca 2005
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
ZS18/BI/30/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
61 dni
Publikacja w rejestrze
27 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
27 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
tak

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „zakup 20 sztuk komputerów” (ID 8408a036-8396-4f97-8d4f-495e994f01aa), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/8408a036-8396-4f97-8d4f-495e994f01aa, stan wpisu z 2026-08-27, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie