Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Asortyment zamawiany spoza przetargu - numer zamówienia - LKA/3537 Zestaw drenów płuczących i dreny systemu oddymiania
zawarta 1 września 2026 · 10. wspólna umowa tych stron w rejestrze · na czas nieoznaczony · Wielkopolskie, Kalisz
4382,64 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Sukcesywne dostawy nici chirurgicznych
Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu · Kalisz
ogłoszenie o wyniku z 13 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Poznańska 79, 62-800 Kalisz, Wielkopolskie
NIP 6182025893REGON 300224440zarejestrowana 19 grudnia 2005
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Tysiąclecia 14, 64-300 Nowy Tomyśl, Wielkopolskie
NIP 7880008829REGON 630002936zarejestrowana 17 maja 1991
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- na czas nieoznaczony
- Publikacja w rejestrze
- 2 września 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 2 września 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY IM.LUDWIKA PERZYNY W KALISZU i AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.