Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania badań endoskopowych
zawarta 1 lipca 2026 · okres: 731 dni · Łódzkie, Skierniewice
352 000 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania badań endoskopowych w Pracowni Endoskopii dla Pacjentów oddziałów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im.Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.
Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach · Skierniewice
ogłoszenie o wyniku z 22 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Stanisława Rybickiego 1, 96-100 Skierniewice, Łódzkie
NIP 8361081857REGON 000657119zarejestrowana 1 stycznia 1976
WykonawcaPrzedsiębiorca
Skierniewice, Łódzkie
NIP 8361332704REGON 750055055zarejestrowana 31 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- WSZ.DZPiZ.043.38/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 731 dni
- Publikacja w rejestrze
- 29 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 29 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie