Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
STOPKA BARTŁOMIEJ FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA"BATEX" - wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie odcinka ul. Asnyka o dł. ok. 190m
zawarta 7 lipca 2026 · okres: 124 dni · Śląskie, Ustroń
155 084 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Remont odcinka ul. Asnyka w Ustroniu
Miasto Ustroń · Ustroń
ogłoszenie o wyniku z 14 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Rynek 1, 43-450 Ustroń, Śląskie
NIP 5482407434REGON 072182344zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Węgierska Górka, Śląskie
NIP 5532285709REGON 240898481zarejestrowana 25 listopada 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- W0653
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 124 dni
- Publikacja w rejestrze
- 6 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 6 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie