Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Najem długoterminowy przez okres 36 miesięcy jednego pojazdu ciężarowego z zabudową typu asenizacyjnego do wywozu nieczystości ciekłych marki Renault Trucks D z możliwością wykupu po okresie najmu.
zawarta 11 sierpnia 2026 · okres: 36 miesięcy · Dolnośląskie, Węgry
614 960 zł
wartość umowy
Wartość obejmuje czynsz najmu pojazdu za okres 36 miesięcy w wysokości 444 960,00 zł netto oraz wartość opcji wykupu pojazdu w wysokości 170 000,00 zł netto
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Najem pojazdu asenizacyjnego specjalnego z nową zabudową z opcją wykupu
Gmina Żórawina - Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żórawinie · Żórawina
ogłoszenie o wyniku z 21 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Młyńska 9, 55-020 Węgry, Dolnośląskie
NIP 8961426299REGON 020473740zarejestrowana 23 lutego 2007
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Tadeusza Regera 81, 43-382 Bielsko-Biała, Śląskie
NIP 5472161262REGON 364516109zarejestrowana 23 maja 2016
Dane wpisu
- Numer umowy
- 19/8/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 36 miesięcy
- Publikacja w rejestrze
- 20 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 20 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie