Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
„MYŚLEC – przystań kultury” – zagospodarowanie sportowo-kulturalne
zawarta 14 sierpnia 2026 · okres: 16 miesięcy · Małopolskie, Stary Sącz
3 300 000 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
„MYŚLEC – przystań kultury” – zagospodarowanie sportowo-kulturalne
Gmina Stary Sącz · Stary Sącz
ogłoszenie o wyniku z 18 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Stefana Batorego 25, 33-340 Stary Sącz, Małopolskie
NIP 7341009655REGON 491893115zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Krynica-Zdrój, Małopolskie
NIP 7341638380REGON 492163442zarejestrowana 9 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- PI.15.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 16 miesięcy
- Publikacja w rejestrze
- 19 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 19 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- tak