Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
odbiór, transport i unieszkodpiwianie odpadów medycznych z obszaru D
zawarta 21 lipca 2026 · okres: 24 miesiące · Zachodniopomorskie, Szczecin
65 025 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów medycznych z filii Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie
Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego · Szczecin
ogłoszenie o wyniku z 24 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Kazimierza Twardowskiego 18, 70-320 Szczecin, Zachodniopomorskie
NIP 8522184546REGON 811640482zarejestrowana 4 września 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
Łekno, Zachodniopomorskie
NIP 4990605306REGON 321007404zarejestrowana 28 października 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- 43/2026/WSPR
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 24 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 18 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 18 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie