Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Dukla
zawarta 13 sierpnia 2026 · okres: 3 miesiące · Podkarpackie, Dukla
350 766 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
„Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Dukla”
Gmina Dukla · Dukla
ogłoszenie o wyniku z 21 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla, Podkarpackie
NIP 6842364450REGON 370440531zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Cergowa, Podkarpackie
NIP 6842142123REGON 180013856zarejestrowana 23 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- I.272.20.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 3 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 17 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 17 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie