Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla rozbudowy drogi powiatowej nr 1287T w miejscowości Ćmińsk, ul. Wyręba, wraz z uzyskaniem wymaganych decyzji administracyjnych, przygotowaniem dokumentacji geodezyjnej, przeprowadzeniem badań oraz pełnieniem nadzoru autorskiego podczas realizacji inwestycji.
zawarta 5 sierpnia 2026 · okres: 550 dni · Świętokrzyskie, Miedziana Góra
202 400 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Opracowanie dokumentacji projektowych dróg na terenie Gminy Miedziana Góra
Gmina Miedziana Góra · Miedziana Góra
ogłoszenie o wyniku z 5 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Urzędnicza 18, 26-085 Miedziana Góra, Świętokrzyskie
NIP 9591677117REGON 291010323zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Kielce, Świętokrzyskie
NIP 8672038527REGON 180563522zarejestrowana 15 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- IPP.272.14.3.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 550 dni
- Publikacja w rejestrze
- 7 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 7 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie