Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Dzierżawa analizatora i zakup odczynników

zawarta 20 lipca 2026 · okres: 36 miesięcy · Lubelskie, Lublin

462 000 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dzierżawa analizatora i zakup odczynników do szybkiej lekowrażliwości na potrzeby COZL
Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli · Lublin
ogłoszenie o wyniku z 20 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Dra Kazimierza Jaczewskiego 7, 20-090 Lublin, Lubelskie
NIP 7122135822REGON 431219360zarejestrowana 20 grudnia 1999
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Człuchowska 6, 60-434 Poznań, Wielkopolskie
NIP 7811011656REGON 630340260zarejestrowana 22 maja 1995
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
TP-77/26
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
36 miesięcy
Publikacja w rejestrze
25 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
25 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Dzierżawa analizatora i zakup odczynników” (ID 81731f31-b6ef-46cc-b286-c4e1af94bb9d), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/81731f31-b6ef-46cc-b286-c4e1af94bb9d, stan wpisu z 2026-08-25, dostęp: 2 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie