Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Zakup i dostawa nowej infrastruktury sieciowo – serwerowej wraz z wdrożeniem
zawarta 3 sierpnia 2026 · okres: 4 miesiące · Mazowieckie, Pruszków
3 996 885 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa Infrastruktury sieciowo – serwerowej wraz z wdrożeniem dla Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie
Specjalistyczne Centrum Zdrowia · Pruszków
ogłoszenie o wyniku z 5 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Partyzantów 2/4, 05-802 Pruszków, Mazowieckie
NIP 5340012306REGON 000687617zarejestrowana 1 października 1976
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Piwna 32, 43-100 Tychy, Śląskie
NIP 6462926077REGON 242786533zarejestrowana 18 listopada 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- 88/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 4 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 17 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 17 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie