Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Modernizacja placu zabaw na Skwerze płk. A. W. Żurowskiego w Warszawie.

zawarta 4 sierpnia 2026 · okres: 93 dni · Mazowieckie, Warszawa

964 823 zł
wartość umowy

Na wartość umowy składa się zamówienie podstawowe oraz zamówienie objęte prawem opcji.

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Modernizacja placu zabaw na Skwerze płk. A.W. Żurowskiego
Zarząd Praskich Terenów Publicznych w Dzielnicy Praga-północ M.st. Warszawy · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 5 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Wenantego Burdzińskiego 7, 03-480 Warszawa, Mazowieckie
NIP 1130122334REGON 011312165zarejestrowana 2 stycznia 1996
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
Warszawa, Mazowieckie
NIP 7231510609REGON 360069694zarejestrowana 14 listopada 2014
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
ZPTP-ZP.271.2.4.2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
93 dni
Publikacja w rejestrze
5 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
5 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Modernizacja placu zabaw na Skwerze płk. A. W. Żurowskiego w Warszawie.” (ID 7fd9edec-d05e-4ab9-aad5-5bb37cc960a1), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/7fd9edec-d05e-4ab9-aad5-5bb37cc960a1, stan wpisu z 2026-08-05, dostęp: 1 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie