Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dowóz dzieci ze szkół z terenu Gminy Wadowice na Krytą Pływalnię "Delfin" w Wadowicach w dniach i godzinach ustalonych według harmonogramu.
zawarta 2 września 2026 · okres: 296 dni · Małopolskie, Wadowice
193 724 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dowóz dzieci ze szkół z terenu Gminy Wadowice na Krytą Pływalnię DELFIN w Wadowicach
Gmina Wadowice - Urząd Miejski w Wadowicach · Wadowice
ogłoszenie o wyniku z 3 września 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Plac Jana Pawła II 23, 34-100 Wadowice, Małopolskie
NIP 5511003597REGON 072182137zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Ponikiew, Małopolskie
NIP 5510000651REGON 070168995zarejestrowana 16 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- SS.272.8.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 296 dni
- Publikacja w rejestrze
- 3 września 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 3 września 2026
- Środki UE/EFTA
- nie