Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Umowa zostaje zawarta w wyniku udzielenia zamówienia publicznego w trybie podstawowym bez negocjacji na: „Dostawę aparatury medycznej, mebli oraz sprzętu IT do gabinetu lekarskiego na potrzeby POZ Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie w lokalizacjach Nowogard oraz Dobra, w pakietach w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”, realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego”
zawarta 21 lipca 2026 · okres: 20 dni · Zachodniopomorskie, Nowogard
49 803 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa aparatury medycznej, mebli oraz sprzętu IT do gabinetu lekarskiego na potrzeby POZ SPSR w Nowogardzie, w
pakietach w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23. Część 2 uzupeł.
Samodzielny Publiczny Szpital Rejonowy w Nowogardzie · Nowogard
ogłoszenie o wyniku z 28 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Wojska Polskiego 7, 72-200 Nowogard, Zachodniopomorskie
NIP 8561667533REGON 812372658zarejestrowana 2 lipca 2001
WykonawcaPrzedsiębiorca
Szczecin, Zachodniopomorskie
NIP 8512195264REGON 812644536zarejestrowana 4 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- 10/07/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 20 dni
- Publikacja w rejestrze
- 28 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 28 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- tak