Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
endoprotezy
zawarta 3 sierpnia 2026 · okres: 732 dni · Małopolskie, Myślenice
1 699 300 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawy endoprotez
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach · Myślenice
ogłoszenie o wyniku z 7 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Szpitalna 2, 32-400 Myślenice, Małopolskie
NIP 6811690668REGON 000300570zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Łopuszańska 95, 02-457 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5223082500REGON 366445709zarejestrowana 27 stycznia 2017
Dane wpisu
- Numer umowy
- 104/19/PN/26
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 732 dni
- Publikacja w rejestrze
- 20 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 20 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie