Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
ODBIÓR I TRANSPORT ODPADÓW ZEBRANYCH W PSZOK W KONTENERACH I ICH TRANSPORT DO STACJI PRZEŁADUNKOWEJ W ŚWINOUJŚCIU FUNKCIONUJĄCEJ W RAMACH REGIONALNEGO ZAKŁADU GOSPODAROWANIA ODPADAMI W SŁAJSINIE, PRZY JEDNOCZESNYM ZABEZPIECZENIU KONTENERÓW NA PODMIANĘ ZABIERANYCH KONTENERÓW Z ODPADAMI LUB ODSTAWIENIEM OPRÓŻNIONEGO KONTENERA NA PUNKT PSZOK
zawarta 15 lipca 2026 · okres: 321 dni · Zachodniopomorskie, Wolin
170 640 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z PSZOK oraz wyposażenie PSZOK
Gmina Wolin · Wolin
ogłoszenie o wyniku z 17 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Zamkowa 23, 72-510 Wolin, Zachodniopomorskie
NIP 9860164852REGON 811685510zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca · konsorcjum
ul. Adama Mickiewicza 2D, 72-510 Wolin, Zachodniopomorskie
NIP 9860253395REGON 384643387zarejestrowana 16 października 2019
Dane wpisu
- Numer umowy
- 01/RGO/2026/KG
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 321 dni
- Publikacja w rejestrze
- 27 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 27 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie