Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Zakup i dostawa produktów leczniczych (ATC G i H) do trzech lokalizacji UCK WUM

zawarta 19 sierpnia 2026 · 26. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 366 dni · Mazowieckie, Warszawa

179 556 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Zakup i dostawa produktów leczniczych stosowanych w ramach programów lekowych, chemioterapii i poza programami z dostawą do trzech lokalizacji UCK WUM
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 27 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Stefana Banacha 1A, 02-097 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5220002529REGON 000288975zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Hubska 44, 50-502 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 6481008230REGON 272636951zarejestrowana 27 lipca 1995
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
DZPUCK.262.106.557.2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
366 dni
Publikacja w rejestrze
20 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
20 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (26)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO i "ASCLEPIOS" SPÓŁKA AKCYJNA.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Zakup i dostawa produktów leczniczych (ATC G i H) do trzech lokalizacji UCK WUM” (ID 7d08948f-5d5c-4761-a83e-34918d37e99d), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/7d08948f-5d5c-4761-a83e-34918d37e99d, stan wpisu z 2026-08-20, dostęp: 1 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie