Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
zakup pudełek styrenowch na 23 stamdardowe stoliki pionowe SEM oraz podełek do przechowywania i transportu stolików SEM-Tuby do prz echowywania
zawarta 25 sierpnia 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 18 dni · Śląskie, Katowice
186,00 zł
wartość umowy
zakup pudełek styrenowch na 23 stamdardowe stoliki pionowe SEM oraz podełek do przechowywania i transportu stolików SEM-Tuby do prz echowywania
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Usługi szkoleniowe
Uniwersytet Śląski w Katowicach · Katowice
ogłoszenie o wyniku z 12 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice, Śląskie
NIP 6340197134REGON 000001347zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Źródlana 9, 05-090 Laszczki, Mazowieckie
NIP 1231377998REGON 368854010zarejestrowana 28 listopada 2017
Dane wpisu
- Numer umowy
- 4500285778
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 18 dni
- Publikacja w rejestrze
- 25 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 25 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Historia zmian (1)
- 25.08.2026Inne
uzupełnienie informacji
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTET ŚLĄSKI W KATOWICACH i PIK INSTRUMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.