Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
PRZEGLĄD TECHNICZNY URZĄDZENIA MEDYCZNEGO
zawarta 1 lipca 2026 · 5. wspólna umowa tych stron w rejestrze · na czas nieoznaczony · Wielkopolskie, Poznań
1061,89 zł
wartość umowy
BRUTTO
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
ZP 41/26 Dostawa materiałów opatrunkowych na okres 24 miesięcy – 18 pakietów
Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu · Poznań
ogłoszenie o wyniku z 25 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
SZPITAL KLINICZNY IM. KAROLA JONSCHERA UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU
ul. Szpitalna 27/33, 60-572 Poznań, Wielkopolskie
NIP 7811621544REGON 000288863zarejestrowana 30 lipca 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Kwidzyńska 6, 51-416 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 5252914245REGON 522468822zarejestrowana 4 lipca 2022
Dane wpisu
- Numer umowy
- 2026/06/00104
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- na czas nieoznaczony
- Publikacja w rejestrze
- 30 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 30 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SZPITAL KLINICZNY IM. KAROLA JONSCHERA UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU i SOLVENTUM POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.