Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
"Usługa cateringowa w powiecie strzeleckim w ramach realizacji spotkań doradczych pn. Interwencji l.14.2 Kompleksowe doradztwo rolnicze- moduł 2 Doradztwo grupowe 9l.14.2.2) w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027"
zawarta 4 sierpnia 2026 · okres: 295 dni · Opolskie, Łosiów
8280,00 zł
wartość umowy
"Usługa cateringowa w powiecie strzeleckim w ramach realizacji spotkań doradczych pn. Interwencji l.14.2 Kompleksowe doradztwo rolnicze- moduł 2 Doradztwo grupowe 9l.14.2.2) w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027"
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Usługa cateringowa w powiecie strzeleckim w ramach realizacji spotkań doradczych pn. Interwencji I.14.2 Kompleksowe doradztwo rolnicze – moduł 2 Doradztwo grupowe (I.14.2.2)
Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego · Łosiów
ogłoszenie o wyniku z 5 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Główna 1, 49-330 Łosiów, Opolskie
NIP 7471002433REGON 004515965zarejestrowana 12 października 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 10, 47-100 Strzelce Opolskie, Opolskie
NIP 7561966301REGON 160376221zarejestrowana 5 stycznia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- PZDR/RU-63/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 295 dni
- Publikacja w rejestrze
- 10 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 10 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- tak