Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Przedmiotem umowy są sukcesywne dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących
zawarta 13 sierpnia 2026 · okres: 12 miesięcy · Podlaskie, Białystok
139 348 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
DOSTAWA MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO URZĄDZEŃ DRUKUJĄCYCH
Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku · Białystok
ogłoszenie o wyniku z 13 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Sienkiewicza 65, 15-003 Białystok, Podlaskie
NIP 5420207868REGON 050252820zarejestrowana 1 sierpnia 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Tczew, Pomorskie
NIP 5791862277REGON 220665930zarejestrowana 20 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- 94/20/L/26
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 12 miesięcy
- Publikacja w rejestrze
- 13 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 13 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie