Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa oprogramowania do proaktywnego zarządzania cyberbezpieczeństwem.
zawarta 15 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 6 dni · Mazowieckie, Radom
85 000 zł
wartość umowy
15 lipca 2026100% okresu24 sierpnia 2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa serwerów stelażowych wraz z oprogramowaniem standardowym i oprogramowaniem centralnym oraz gwarancją na potrzeby Centrum Informatyki Resortu Finansów
Centrum Informatyki Resortu Finansów · Radom
ogłoszenie o wyniku z 15 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Samorządowa 1, 26-601 Radom, Mazowieckie
NIP 9482575151REGON 142636274zarejestrowana 1 października 2010
WykonawcaPrzedsiębiorca
Aleje Jerozolimskie 98, 00-807 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5223088543REGON 367005071zarejestrowana 6 kwietnia 2017
Dane wpisu
- Numer umowy
- DZ2.270.252.2026
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 6 dni
- Data zakończenia
- 24 sierpnia 2026
- Publikacja w rejestrze
- 24 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 24 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Historia zmian (1)
- 24.08.2026Wygaśniecie umowy
wygaśnięcie zamówienia.
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: CENTRUM INFORMATYKI RESORTU FINANSÓW i IT SOLUTION FACTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.