Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
PRZEGLĄDY TECHNICZNE RESPIRATORÓW
zawarta 5 sierpnia 2026 · okres: 28 dni · Dolnośląskie, Legnica
50 856 zł
wartość umowy
NETTO
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
USŁUGA PRZEGLĄDÓW TECHNICZNYCH URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICY
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy · Legnica
ogłoszenie o wyniku z 2 września 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Jarosława Iwaszkiewicza 5, 59-220 Legnica, Dolnośląskie
NIP 6912204853REGON 390999441zarejestrowana 30 sierpnia 1991
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Żwirki i Wigury 18, 02-092 Warszawa, Mazowieckie
NIP 1131080431REGON 012328754zarejestrowana 30 stycznia 1997
Dane wpisu
- Numer umowy
- 317 /BS/FZ- 74/26
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 28 dni
- Publikacja w rejestrze
- 28 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 28 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie