Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Druk
zawarta 21 lipca 2026 · 4. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 366 dni · Małopolskie, Kraków
Ten wpis zniknął z rejestru (5 sierpnia 2026 wg naszej synchronizacji). Atlas zachowuje jego kopię w ostatnim znanym brzmieniu.
51 140 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
ZZP.261.14.2026 Usługi druku techniką offsetową, oprawy i dostawy Publikacji książkowych i nutowych (wznowienia i nowość) na potrzeby PWM
Polskie Wydawnictwo Muzyczne · Kraków
ogłoszenie o wyniku z 14 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Aleja Pokoju 1, 31-548 Kraków, Małopolskie
NIP 6762502246REGON 363717113zarejestrowana 7 stycznia 2016
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Firmowa 12, 45-594 Opole, Opolskie
NIP 7543379243REGON 541868863zarejestrowana 2 czerwca 2025
Dane wpisu
- Numer umowy
- 17/2026/PID
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 366 dni
- Publikacja w rejestrze
- 5 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 5 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 5 sierpnia 2026
- wpis zniknął z rejestru
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: POLSKIE WYDAWNICTWO MUZYCZNE i SINDRUK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.