Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

zestaw do znieczuleń

zawarta 30 lipca 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 rok · Lubelskie, Tomaszów Lubelski

41 745 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Sukcesywne dostawy sprzętu jednorazowego użytku.
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Tomaszowie Lubelskim · Tomaszów Lubelski
ogłoszenie o wyniku z 11 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Al. Grunwaldzkie 1, 22-600 Tomaszów Lubelski, Lubelskie
NIP 9211645721REGON 000304444zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Nowy Świat 7/14, 00-496 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5360015638REGON 010757273zarejestrowana 26 września 1994
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
178/zp/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
1 rok
Publikacja w rejestrze
11 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
11 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (3)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W TOMASZOWIE LUBELSKIM i BALTON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „zestaw do znieczuleń” (ID 7a5fcef7-44d2-456e-b719-3628556d1413), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/7a5fcef7-44d2-456e-b719-3628556d1413, stan wpisu z 2026-08-11, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie