Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Zagospodarowanie odpadów zbieranych selektywnie z terenu Gminy i Miasta Witkowo

zawarta 11 sierpnia 2026 · okres: 143 dni · Wielkopolskie, Witkowo

202 050 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy i Miasta Witkowo
Gmina i Miasto Witkowo · Witkowo
ogłoszenie o wyniku z 21 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Gnieźnieńska 1, 62-230 Witkowo, Wielkopolskie
NIP 7842299262REGON 311019467zarejestrowana 27 maja 1990
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Rzemieślnicza 21, 62-540 Kleczew, Wielkopolskie
NIP 6652963271REGON 301634884zarejestrowana 31 grudnia 2010
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
ITz.272.149.2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
143 dni
Publikacja w rejestrze
21 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
21 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Zagospodarowanie odpadów zbieranych selektywnie z terenu Gminy i Miasta Witkowo” (ID 7a27b3f2-3bf4-4fe4-b374-35f220578abf), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/7a27b3f2-3bf4-4fe4-b374-35f220578abf, stan wpisu z 2026-08-21, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie