Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Przebudowa ulicy Okrętowej w Tczewie wraz z infrastrukturą towarzyszącą

zawarta 10 lipca 2026 · okres: 170 dni · Pomorskie, Tczew

2 568 592 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Przebudowa ulicy Okrętowej w Tczewie wraz z infrastrukturą towarzyszącą
Zakład Usług Komunalnych · Tczew
ogłoszenie o wyniku z 13 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Czatkowska 2E, 83-110 Tczew, Pomorskie
NIP 5930100193REGON 190047617zarejestrowana 1 lipca 1992
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
Międzyłęż, Pomorskie
NIP 5932513060REGON 220797548zarejestrowana 22 grudnia 2011
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
23/2026/U
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
170 dni
Publikacja w rejestrze
14 lipca 2026
Ostatnia modyfikacja
14 lipca 2026
Środki UE/EFTA
nie

Zmiany wpisu wykryte przez Atlas

To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.

  1. 23 lipca 2026
    • cofinanced: truefalse

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Przebudowa ulicy Okrętowej w Tczewie wraz z infrastrukturą towarzyszącą” (ID 78be6881-0cf1-47f4-a044-573f9cdf3207), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/78be6881-0cf1-47f4-a044-573f9cdf3207, stan wpisu z 2026-07-14, dostęp: 1 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie