Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
DYSTANSER
zawarta 30 lipca 2026 · 7. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 6 dni · Małopolskie, Kraków
261,68 zł
wartość umowy
WARTOŚĆ Z DOSTAWĄ
30 lipca 2026100% okresu24 sierpnia 2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Inwestycyjny zakup sprzętu medycznego na potrzeby Oddziałów Szpitalnych (22 grupy)
Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego SPZOZ w Krakowie · Kraków
ogłoszenie o wyniku z 18 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Osiedle Na Skarpie 66, 31-913 Kraków, Małopolskie
NIP 6782680028REGON 000630161zarejestrowana 1 stycznia 1976
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Piękna 55/1, 60-589 Poznań, Wielkopolskie
NIP 9721259106REGON 363033811zarejestrowana 20 listopada 2015
Dane wpisu
- Numer umowy
- SZG/IN/217/2026 - 2 zam.
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 6 dni
- Data zakończenia
- 24 sierpnia 2026
- Publikacja w rejestrze
- 24 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 24 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Historia zmian (1)
- 24.08.2026Wygaśniecie umowy
WYGAŚNIĘCIE UMOWY
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KRAKOWIE i IMS INNOVATIVE MEDICAL SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.