Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Dostawy fasoli

zawarta 9 lipca 2026 · okres: 93 dni · Lubelskie, Hrubieszów

2513,70 zł
wartość umowy

zł brutto

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

„Dostawa warzyw” do Zakładu Karnego w Hrubieszowie
Zakład Karny w Hrubieszowie · Hrubieszów
ogłoszenie o wyniku z 30 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Nowa 64, 22-500 Hrubieszów, Lubelskie
NIP 9191040385REGON 000320911zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
Inowrocław, Kujawsko-pomorskie
NIP 5561006534REGON 091152532zarejestrowana 20 grudnia 2011
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
14/2026 część 4
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
93 dni
Publikacja w rejestrze
29 lipca 2026
Ostatnia modyfikacja
29 lipca 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Dostawy fasoli” (ID 769b3c72-8c52-437f-bec8-0a7948e40ceb), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/769b3c72-8c52-437f-bec8-0a7948e40ceb, stan wpisu z 2026-07-29, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie