Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie "poduszek" betonowych z tabliczkami na krzyże granitowe na terenie Cmentarza Bohaterów Bydgoszczy przy ul. gen. S. Grzmota-Skotnickiego w Bydgoszczy
zawarta 23 lipca 2026 · okres: 54 dni · Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
89 228 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie "poduszek" betonowych z tabliczkami na krzyże granitowe na terenie Cmentarza Bohaterów Bydgoszczy
Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy · Bydgoszcz
ogłoszenie o wyniku z 6 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Jagiellońska 3, 85-950 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
NIP 5541007401REGON 000514236zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
Zakliczyn, Małopolskie
NIP 8733028731REGON 120230135zarejestrowana 5 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- 75/20026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 54 dni
- Publikacja w rejestrze
- 4 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 4 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie