Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Budowa 26 miejsc postojowych przy budynku Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki przy Placu Marii Curie-Skłodowskiej 1 w Lublinie
zawarta 20 sierpnia 2026 · okres: 40 dni · Lubelskie, Lublin
219 500 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Budowa miejsc parkingowych przy budynku Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS w Lublinie
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej · Lublin
ogłoszenie o wyniku z 24 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Plac im. Marii Curie-Skłodowskiej 5, 20-031 Lublin, Lubelskie
NIP 7120103692REGON 000001353zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
Lublin, Lubelskie
NIP 7122399509REGON 430995292zarejestrowana 2 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- 35/08/2026/TP/38-2026/DZP-p
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 40 dni
- Publikacja w rejestrze
- 20 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 20 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie