Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa wyposażenia do pracowni hotelarskiej (część czwarta postępowania IZ.272.6.2026)
zawarta 28 lipca 2026 · okres: 3 miesiące · Zachodniopomorskie, Wałcz
64 959 zł
wartość umowy
Za sprzedane towary oraz świadczenia z nimi związane Zamawiający zapłaci Wykonawcy cenę w wysokości 79 900,05 zł, z uwzględnieniem cen jednostkowych zawartych w ofercie Wykonawcy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa w ramach realizacji projektu pn. „Poprawa jakości i dostępności kształcenia zawodowego w szkołach ponadpodstawowych wraz z doposażeniem pracowni w Powiecie Wałeckim."
Powiat Wałecki · Wałcz
ogłoszenie o wyniku z 18 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. J. Dąbrowskiego 17, 78-600 Wałcz, Zachodniopomorskie
NIP 7651676498REGON 570799533zarejestrowana 1 stycznia 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
Wałcz, Zachodniopomorskie
NIP 7651201482REGON 570769466zarejestrowana 17 listopada 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- IZ.273.30.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 3 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 20 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 20 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie