Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Nowogard do Zespołu Szkół Specjalnych w Goleniowie ul. Niepodległości 1b, Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami integracyjnymi w Goleniowie ul. Kilińskiego 11 oraz Akademii Malucha w Nowogardzie od 1 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r. w ramach zadania Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu gminy Nowogard do ośrodka w Radowie Wielkim oraz do placówek oświatowych na terenie gminy Goleniów oraz Akademii Malucha Integracyjny Punkt Przedszkolny w terminie od 1 września 2026 do 25 czerwca 2027 r.
zawarta 27 sierpnia 2026 · okres: 298 dni · Zachodniopomorskie, Nowogard
190 080 zł
wartość umowy
Wartość umowy została ustalona na podstawie oferty Wykonawcy w postępowaniu prowadzonym na podstawie art 275 pkt 2 ustawy Pzp
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu gminy Nowogard do ośrodka w Radowie Wielkim oraz do placówek oświatowych na terenie gminy Goleniów oraz Akademii Malucha Integracyjny Punkt Przedszkolny
Gmina Nowogard · Nowogard
ogłoszenie o wyniku z 27 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Plac Wolności 1, 72-200 Nowogard, Zachodniopomorskie
NIP 8590012007REGON 811684278zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Dąbrowa Nowogardzka, Zachodniopomorskie
NIP 8561620394REGON 526695408zarejestrowana 17 października 2023
Dane wpisu
- Numer umowy
- WZP.272.21-2.2026.AA.MT
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 298 dni
- Publikacja w rejestrze
- 27 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 27 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie